Sakwa miejska podwójna BASIL TOUR 26L, mocowanie na paski, wodoodporny poliester, czarno-srebrna (NEW)
  POWRÓT
CENY
Cena detaliczna brutto
244,91 PLN /SZT
DOSTĘPNOŚĆ
LOGISTYKA I CECHY
Jednostka podstawowa
SZT
Kod kreskowy
8715019170751
Minimum logistyczne
1 SZT
Symbol
BAS-17075
Marka
BASIL
OPIS
 
Sakwa miejska podwójna BASIL TOUR 26L, mocowanie na paski, wodoodporny poliester, czarno-srebrna

Basil Tour to pojemna podwójna sakwa rowerowa, która oferuje wiele małych niespodzianek. Przestronne wnętrze o pojemności 26 litrów oznacza, że ??jest mnóstwo miejsca na przewożenie podstawowych przedmiotów, oraz dzięki podwójnej konstrukcji jest idealna na zakupy. Co więcej, sakwa ta ma zaokrąglone krawędzie, co oznacza, że ??nie będziesz zahaczać piętą podczas pedałowania. Ta sakwa jest wykonana z poliestru 600D, z właściwościami odpychającymi wodę, dzięki czemu nie zmoknie podczas ulewy. Dodatkowe wzmocnienie zapewnia, że ??sakwa zachowuje swój kształt na dłużej, a dwie boczne kieszenie zapewniają dodatkowe miejsce na drobiazgi. Dodatkowo torba jest wyściełana miękkim wypełnieniem. Martwisz się o bezpieczeństwo na drodze? Podwójne odblaskowe detale gwarantują, że będziesz zawsze widoczny w nocy. Możliwość zamocowania dodatkowego oświetlenia LED.

Funkcje:

- Ta podwójna torba rowerowa wykonana jest z wodoodpornego poliestru.
- Odblaskowe detale zapewniają dodatkową widoczność w ciemności.
- Zaokrąglone krawędzie oznaczają, że podczas jazdy nie zahaczasz o sakwę podczas pedałowania.


Wymiary: 32 cm x 13 cm x 32 cm
Waga: 1,9 kg
Maksymalne obciążenie: 10 kg
Pojemność: 26 L
Materiał: poliester
Pozycja na rowerze: Tył
Mocowanie: na bagażnik
Montaż: mocowanie na paski


HISTORIA BASIL

Jesteśmy firmą Basil. Chcemy, zobaczyć jak cieszysz się jazdą na swoim rowerze, dlatego robimy piękne i funkcjonalne akcesoria rowerowe, które zachęcają do jazdy jeszcze częściej. Ponieważ jazda na rowerze jest zdrowa i daje dzienną dawkę szczęścia i wysiłku.

Wszystko zaczęło się 40 lat temu, kiedy Ine van Dam wszedł do sklepu rowerowego Nico van Balveren. Szukała wiklinowego kosza do swojego roweru. Nico opracował taki kosz i uczynił Ine bardzo szczęśliwą. A najważniejszą rzeczą było to, że z powodu tego kosza polubiła przejażdżki rowerem jeszcze bardziej.

Niezbyt wiele zmieniło się w naszej rodzinnej firmie od tamtego czasu. Naszą pasją jest opracowywanie produktów, które sprawiają, że jazda na rowerze jest bardziej atrakcyjna i przyjemna. I zawsze bierzemy pod uwagę Wasze życzenia.

Chcemy zrozumieć, kiedy i dlaczego jeździsz na rowerze. A także dlaczego i kiedy nie jeździsz. Uczymy się tego każdego dnia. Łączymy te informacje z naszym poczuciem jakości, stylu i funkcjonalności. Razem możemy szerzyć radość z jazdy rowerowej. Dołączysz do nas?

W imieniu zespołu Basil,
Marthijn van Balveren.
Nie gwarantujemy, że przedstawione opisy produktów nie zawierają błędów - jeżeli je zauważysz, bardzo prosimy o wysłanie zgłoszenia.  
Zgłoś błędne dane produktu