Sakwa miejska podwójna BASIL PORTLAND SLIMFIT DOUBLE BAG 24L / 29L, mocowanie na paski, bawełniane płótno, bordowa (DWZ)
  POWRÓT
CENY
Cena detaliczna brutto
524,90 PLN /SZT
DOSTĘPNOŚĆ
LOGISTYKA I CECHY
Jednostka podstawowa
SZT
Kod kreskowy
8715019176128
Minimum logistyczne
1 SZT
Symbol
BAS-17612
Marka
BASIL
OPIS
 
Sakwa miejska podwójna BASIL PORTLAND SLIMFIT DOUBLE BAG 24L / 29L, mocowanie na paski, bawełniane płótno, bordowa

Basil Portland Slimfit Double Bag to stylowa, podwójna sakwa rowerowa. Dzięki innowacyjnej kombinacji haczyków i uchwytów sakwa są łatwa w obsłudze i można ją użytkować jako pojedynczą lub podwójną sakwę. Każda część sakwy może być ładowana indywidualnie, co pozwala na optymalny poziom organizacji. Przechowuj lunch i napoje w jednej i oszczędzaj drugą na artykuły biurowe lub pozostaw ją pustą na zakupy w mieście. W przypadku podwójnej sakwy górna klapka łącząca pokrywa bagażnik rowerowy. Odblaskowe detale gwarantują, że zawsze będziesz widoczny w ciemności, a wygodny pokrowiec przeciwdeszczowy chroni przed wilgocią i chroni Twoje niezbędne rzeczy. Po złożeniu torba ta oferuje dużą pojemność 24 litrów. Jeśli chcesz to możesz zwiększyć pojemność do 29 litrów. Wysokiej jakości tkaniny i wysokiej jakości podszewki zapewniają długotrwałe użytkowanie. Zapięcie na paski zapewnia szybki dostęp do wnętrza.

Funkcje:

- Odblaskowe detale zapewniają lepszą widoczność w ciemności.
- Wnętrze oferuje pojemność od 24 do 29 litrów.
- Dzięki haczykom i uchwytom ta sakwa może być wykorzystana jako pojedyncza lub podwójna (2 w 1).
- W zestawie pokrowiec przeciwdeszczowy utrzymuje zawartość torby w suchości.

Wymiary: 33 cm x 11 cm x 35 cm
Waga: 1,8 kg
Maksymalne obciążenie: 10 kg
Pojemność: 24-29 L
Materiał: bawełniane płótno
Pozycja na rowerze: Tył
Mocowanie: na bagażnik
Montaż: mocowanie na paski

BASIL PORTLAND
Kolekcja Portland to uzupełnienie Twojego biznesowego stylu. Subtelne odniesienia do francuskich rowerów cargo z przeszłości, konstrukcja inspirowana przewoźnikami łączy zarówno styl i funkcjonalność. Rezultatem jest lekka i stylowa linia toreb biznesowych, koszy ratanowych, dzwonków i bagażników. Idealne na codzienne dojazdy.


HISTORIA BASIL

Jesteśmy firmą Basil. Chcemy, zobaczyć jak cieszysz się jazdą na swoim rowerze, dlatego robimy piękne i funkcjonalne akcesoria rowerowe, które zachęcają do jazdy jeszcze częściej. Ponieważ jazda na rowerze jest zdrowa i daje dzienną dawkę szczęścia i wysiłku.

Wszystko zaczęło się 40 lat temu, kiedy Ine van Dam wszedł do sklepu rowerowego Nico van Balveren. Szukała wiklinowego kosza do swojego roweru. Nico opracował taki kosz i uczynił Ine bardzo szczęśliwą. A najważniejszą rzeczą było to, że z powodu tego kosza polubiła przejażdżki rowerem jeszcze bardziej.

Niezbyt wiele zmieniło się w naszej rodzinnej firmie od tamtego czasu. Naszą pasją jest opracowywanie produktów, które sprawiają, że jazda na rowerze jest bardziej atrakcyjna i przyjemna. I zawsze bierzemy pod uwagę Wasze życzenia.

Chcemy zrozumieć, kiedy i dlaczego jeździsz na rowerze. A także dlaczego i kiedy nie jeździsz. Uczymy się tego każdego dnia. Łączymy te informacje z naszym poczuciem jakości, stylu i funkcjonalności. Razem możemy szerzyć radość z jazdy rowerowej. Dołączysz do nas?

W imieniu zespołu Basil,
Marthijn van Balveren.
Nie gwarantujemy, że przedstawione opisy produktów nie zawierają błędów - jeżeli je zauważysz, bardzo prosimy o wysłanie zgłoszenia.  
Zgłoś błędne dane produktu