Sakwa miejska podwójna BASIL NOIR DOUBLE BAG 38L, Universal Bridge System, wodoodporny poliester, midnight black (NEW)
  POWRÓT
CENY
Cena detaliczna brutto
439,90 PLN /SZT
DOSTĘPNOŚĆ
LOGISTYKA I CECHY
Jednostka podstawowa
SZT
Kod kreskowy
8715019176630
Minimum logistyczne
1 SZT
Symbol
BAS-17663
Marka
BASIL
OPIS
 
Sakwa miejska podwójna BASIL NOIR DOUBLE BAG 38L, Universal Bridge System, wodoodporny poliester, midnight black

Styl i praktyczność łączą się w sakwie Basil Noir Double Bag. W ponadczasowej czerni z oszałamiającym wzorem wężowej skóry, ta sakwa oferuje dużą pojemność 38 litrów z dużą ilością miejsca na wszystkie drobiazgi. Ta podwójna sakwa idealnie nadaje się na zakupy lub na wycieczki rowerowe. Ta sakwa pasuje do wszystkich typów bagażników, w tym e-rowerów, i może być łączona z systemami mocowania, w tym Rack Time, Carry More i i-Rack. Wykonane z wodoodpornej tkaniny, nawet deszcz nie musi być problemem, ponieważ niezawodne tkaniny służą do utrzymania cennej zawartości w suchości na dłużej. Odblaskowe wykończenia zapewniają lepszą widoczność w ciemności, a opcja dodania oświetlenia LED oznacza, że możesz uczynić tę torbę jeszcze bezpieczniejszym wyborem, jeśli tylko chcesz.

Funkcje:

- Wodoodporna tkanina zapewnia suchość zawartości.
- Pasuje do wszystkich typów bagażników, w tym do rowerów elektrycznych.
- Odblaskowe detale i wykończenia zapewniają lepszą widoczność w ciemności.

Wymiary: 39 cm x 15 cm x 32 cm
Waga: 1,4 kg
Maksymalne obciążenie: 10 kg
Pojemność: 38 L
Materiał: poliester
Pozycja na rowerze: Tył
Mocowanie: na bagażnik
Montaż: Universal Bridge System

BASIL UNIVERSAL BRIDGE SYSTEM
Basil opracował i opatentował nowy System Universal Bridge, dzięki któremu Jesteś w stanie szybko i łatwo usunąć podwójną torbę z bagażnika. System Universal Bridge jest łatwy do zainstalowania na Twoim bagażniku za pomocą ośmiu otworów. Ten nowy system jest kopmatybilny ze wszystkimi bagażnikami, wliczając w to: e-rowery, Racktime i I-Rack/Carrymore. I z dodatkowym uchwytem Additional Handle (do kupienia osobno BAS-50467) można zabrać ze sobą podwójną torbę, kiedykolwiek masz na to ochotę. Na przykład do supermarketu.

BASIL NOIR
Teraz możesz nosić "małą czarną" codziennie. Ponieważ Basil wprowadził kolekcję Noir. Stylowe czarne, rowerowe "musthaves", które sprawią, że będziesz bardzo szczęśliwa. Bez względu na to czy jedziesz właśnie do biura, czy też spotykasz się ze swoimi przyjaciółmi. Nie ważne czy świeci słońce czy pada deszcz, kolekcja Noir jest wodoodporna. Kolekcja Noir jest pięknie zaprojektowana, z wielkomiejskim szykiem i dużą ilością miejsca dla wszystkich swoich rzeczy osobistych.


HISTORIA BASIL

Jesteśmy firmą Basil. Chcemy, zobaczyć jak cieszysz się jazdą na swoim rowerze, dlatego robimy piękne i funkcjonalne akcesoria rowerowe, które zachęcają do jazdy jeszcze częściej. Ponieważ jazda na rowerze jest zdrowa i daje dzienną dawkę szczęścia i wysiłku.

Wszystko zaczęło się 40 lat temu, kiedy Ine van Dam wszedł do sklepu rowerowego Nico van Balveren. Szukała wiklinowego kosza do swojego roweru. Nico opracował taki kosz i uczynił Ine bardzo szczęśliwą. A najważniejszą rzeczą było to, że z powodu tego kosza polubiła przejażdżki rowerem jeszcze bardziej.

Niezbyt wiele zmieniło się w naszej rodzinnej firmie od tamtego czasu. Naszą pasją jest opracowywanie produktów, które sprawiają, że jazda na rowerze jest bardziej atrakcyjna i przyjemna. I zawsze bierzemy pod uwagę Wasze życzenia.

Chcemy zrozumieć, kiedy i dlaczego jeździsz na rowerze. A także dlaczego i kiedy nie jeździsz. Uczymy się tego każdego dnia. Łączymy te informacje z naszym poczuciem jakości, stylu i funkcjonalności. Razem możemy szerzyć radość z jazdy rowerowej. Dołączysz do nas?

W imieniu zespołu Basil,
Marthijn van Balveren.
Nie gwarantujemy, że przedstawione opisy produktów nie zawierają błędów - jeżeli je zauważysz, bardzo prosimy o wysłanie zgłoszenia.  
Zgłoś błędne dane produktu