Sakwa miejska podwójna BASIL MAGNOLIA S DOUBLE BAG 25L, mocowanie na paski, wodoodporny poliester, poppy red
  POWRÓT
CENY
Cena detaliczna brutto
209,90 PLN /SZT
DOSTĘPNOŚĆ
LOGISTYKA I CECHY
Jednostka podstawowa
SZT
Kod kreskowy
8715019176913
Minimum logistyczne
1 SZT
Symbol
BAS-17691
Marka
BASIL
OPIS
 
Sakwa miejska podwójna BASIL MAGNOLIA S DOUBLE BAG 25L, mocowanie na paski, wodoodporny poliester, poppy red

Basil Magnolia Double Bag to obszerna sakwa rowerowa mocowana do bagażnika roweru. Sakwa posiada stylowy motyw magnolii, który przyciąga wzrok. Wykonana z wodoodpornego poliestru, stanowi idealną ochronę przed opadami, zapewniając bezpieczeństwo i suchość podstawowych rzeczy. Czy potrzebujesz niezawodnego rozwiązania do przechowywania codziennych przedmiotów do przewożenia do i z biura, siłowni lub sklepów? Ta podwójna sakwa jest idealnym wyborem. Basil Magnolia ma dużą pojemność 25 litrów, dzięki czemu nie brakuje przestrzeni do przechowywania codziennych rzeczy. Podwójna konstrukcja sprawia, że ??jest to niezastąpiony atut podczas zakupów. Sakwa ma wewnętrzną podszewkę i może być łatwo zapinana dzięki bezpiecznemu zamknięciu na klamrę, podczas gdy sama torba może być bezpiecznie przymocowana za pomocą pasków lub zacisku sprężynowego.

Funkcje:

- Sakwa rowerowa Basil Magnolia Double z motywem magnolii.
- Odblaskowe wykończenia zapewniają widoczność w nocy lub w ograniczonym świetle.
- Podwójna sakwaa wykonana jest z wodoodpornej tkaniny o łącznej pojemności 25 litrów.
- Idealna na wycieczki, do biura, szkoły lub sklepu.
- Nadaje się do rowerów elektrycznych.


Wymiary: 32 cm x 17 cm x 8 cm
Waga: 1,16 kg
Maksymalne obciążenie: 10 kg
Pojemność: 25 L
Materiał: poliester
Pozycja na rowerze: Tył
Mocowanie: na bagażnik
Montaż: mocowanie na paski


HISTORIA BASIL

Jesteśmy firmą Basil. Chcemy, zobaczyć jak cieszysz się jazdą na swoim rowerze, dlatego robimy piękne i funkcjonalne akcesoria rowerowe, które zachęcają do jazdy jeszcze częściej. Ponieważ jazda na rowerze jest zdrowa i daje dzienną dawkę szczęścia i wysiłku.

Wszystko zaczęło się 40 lat temu, kiedy Ine van Dam wszedł do sklepu rowerowego Nico van Balveren. Szukała wiklinowego kosza do swojego roweru. Nico opracował taki kosz i uczynił Ine bardzo szczęśliwą. A najważniejszą rzeczą było to, że z powodu tego kosza polubiła przejażdżki rowerem jeszcze bardziej.

Niezbyt wiele zmieniło się w naszej rodzinnej firmie od tamtego czasu. Naszą pasją jest opracowywanie produktów, które sprawiają, że jazda na rowerze jest bardziej atrakcyjna i przyjemna. I zawsze bierzemy pod uwagę Wasze życzenia.

Chcemy zrozumieć, kiedy i dlaczego jeździsz na rowerze. A także dlaczego i kiedy nie jeździsz. Uczymy się tego każdego dnia. Łączymy te informacje z naszym poczuciem jakości, stylu i funkcjonalności. Razem możemy szerzyć radość z jazdy rowerowej. Dołączysz do nas?

W imieniu zespołu Basil,
Marthijn van Balveren.
Nie gwarantujemy, że przedstawione opisy produktów nie zawierają błędów - jeżeli je zauważysz, bardzo prosimy o wysłanie zgłoszenia.  
Zgłoś błędne dane produktu