Sakwa miejska podwójna BASIL KAVAN XL DOUBLE BAG 65L, mocowanie na paski, wodoodporny brezent, czarna (NEW)
  POWRÓT
CENY
Cena detaliczna brutto
474,90 PLN /SZT
DOSTĘPNOŚĆ
LOGISTYKA I CECHY
Jednostka podstawowa
SZT
Kod kreskowy
8715019175770
Minimum logistyczne
1 SZT
Symbol
BAS-17577
Marka
BASIL
OPIS
 
Sakwa miejska podwójna BASIL KAVAN XL DOUBLE BAG 65L, mocowanie na paski, wodoodporny brezent, czarna

Basil Kavan Double Bag to doskonała, przestronna podwójna sakwa rowerowa. W klasycznej czerni, ta podwójna sakwa rowerowa jest łatwa do zamocowania do bagażnika ramy rowerowej, o łącznej pojemności 65 litrów, dzięki czemu będziesz mieć wszystko, czego potrzebujesz do codziennego przechowywania podstawowych rzeczy wraz z zakupami i akcesoriami rowerowymi. Jeśli regularnie jeździsz rowerem do pracy lub czerpiesz przyjemność z jazdy na rowerze na świeżym powietrzu, Basil Kavan to doskonały wybór do przechowywania. Wykonane z mocnego płótna, które odpycha wilgoć, możesz liczyć na to, że Twoje przedmioty pozostaną suche i chronione w przypadku ulewy, podczas gdy odblaskowe akcenty sprzyjają bezpieczeństwu na drodze i zapewniają widoczność dla rowerzystów, a także pieszych i kierowców. Wzmocnione boki sprawiają, że ta sakwa zachowuje swój kształt na dłużej, zapewniając jednocześnie, że załadowana zawartość pozostanie na miejscu podczas transportu. Konstrukcja sakwy pozwala na montaż fotelika dziecięcego lub dodatkowego oświetlenia LED. Otwór odprowadzający wodę zapewnia, że nawet jeśli jakiś deszcz przedostanie się do wnętrza, nie pozostanie na długo. Idealna na dłuższe podróże i wycieczki rowerowe.

Funkcje:

- Paski odblaskowe ze wszystkich stron zapewniają widoczność dla innych użytkowników dróg w nocy.
- Ta podwójna sakwa rowerowa przydaje się przy różnych okazjach, dzięki czemu nadaje się do dojazdów do pracy, wycieczek na zakupy, wycieczek rekreacyjnych i innych.
- Całkowita pojemność wynosząca 65 litrów oznacza, że nigdy nie braknie Ci miejsca.

Wymiary: 43 cm x 22 cm x 46 cm
Waga: 2,7 kg
Maksymalne obciążenie: 10 kg
Pojemność: 65 L
Materiał: brezent
Pozycja na rowerze: Tył
Mocowanie: na bagażnik
Montaż: mocowanie na paski


HISTORIA BASIL

Jesteśmy firmą Basil. Chcemy, zobaczyć jak cieszysz się jazdą na swoim rowerze, dlatego robimy piękne i funkcjonalne akcesoria rowerowe, które zachęcają do jazdy jeszcze częściej. Ponieważ jazda na rowerze jest zdrowa i daje dzienną dawkę szczęścia i wysiłku.

Wszystko zaczęło się 40 lat temu, kiedy Ine van Dam wszedł do sklepu rowerowego Nico van Balveren. Szukała wiklinowego kosza do swojego roweru. Nico opracował taki kosz i uczynił Ine bardzo szczęśliwą. A najważniejszą rzeczą było to, że z powodu tego kosza polubiła przejażdżki rowerem jeszcze bardziej.

Niezbyt wiele zmieniło się w naszej rodzinnej firmie od tamtego czasu. Naszą pasją jest opracowywanie produktów, które sprawiają, że jazda na rowerze jest bardziej atrakcyjna i przyjemna. I zawsze bierzemy pod uwagę Wasze życzenia.

Chcemy zrozumieć, kiedy i dlaczego jeździsz na rowerze. A także dlaczego i kiedy nie jeździsz. Uczymy się tego każdego dnia. Łączymy te informacje z naszym poczuciem jakości, stylu i funkcjonalności. Razem możemy szerzyć radość z jazdy rowerowej. Dołączysz do nas?

W imieniu zespołu Basil,
Marthijn van Balveren.
Nie gwarantujemy, że przedstawione opisy produktów nie zawierają błędów - jeżeli je zauważysz, bardzo prosimy o wysłanie zgłoszenia.  
Zgłoś błędne dane produktu