Sakwa miejska podwójna BASIL KAVAN ROUNDED DOUBLE BAG 40L, mocowanie na paski, wodoodporny brezent, czarna (DWZ)
  POWRÓT
CENY
Cena detaliczna brutto
279,90 PLN /SZT
DOSTĘPNOŚĆ
LOGISTYKA I CECHY
Jednostka podstawowa
SZT
Kod kreskowy
8715019175787
Minimum logistyczne
1 SZT
Symbol
BAS-17578
Marka
BASIL
OPIS
 
Sakwa miejska podwójna BASIL KAVAN ROUNDED DOUBLE BAG 40L, mocowanie na paski, wodoodporny brezent, czarna

Basil Kavan Rounded to podwójna sakwa rowerowa, która sprawia, że ??najbardziej uciążliwe podróże są przyjemne dzięki swoim hojnym wymiarom i łatwym w obsłudze funkcjom. Tkanina odpychająca wodę chroni wnętrze torby przed uszkodzeniem przez wodę, dzięki czemu możesz przechowywać tutaj delikatne przedmioty i sprzęt elektroniczny. To solidne akcesorium zostało zaprojektowane z myślą o zapalonych rowerzystach, posiada imponującą pojemność 40 litrów, która jest wystarczająco duża, aby pomieścić wszystko, czego potrzebujesz w danym dniu na siodle. Zaokrąglone boki sprawiają, że ta sakwa jest szczególnie przydatna dla tych, którzy chcą większej swobody podczas pedałowania, zmniejszając ryzyko uderzania pięt o sakwę. Co więcej, wzmocniona konstrukcja utrzymuje wszystko na swoim miejscu, nawet w trudniejszym terenie, zachowując ogólną integralność tej sakwy przez długi czas. Paski odblaskowe promują bezpieczeństwo na drodze, zapewniając widoczność dla innych rowerzystów i kierowców w nocy. Dzięki odpowiedniej konstrukcji sakwy możesz zamocować na bagażniku fotelik dziecięcy lub dodatkowe oświetlenie LED. Krótko mówiąc, Basil Kavan Rounded to wielopłaszczyznowy cud, który przyda się za każdym razem, gdy wybierzesz swoją ulubioną parę kół.

Funkcje:

- Wzmocnione boki zapewniają, że ta podwójna sakwa rowerowa nie zwisa i nie wciąga jej w szprychy.
- Odblaskowe detale gwarantują, że będziesz dobrze widoczny w godzinach ciemności.
- Ta sakwa ma dużą pojemność 40 litrów, idealną do robienia zakupów lub transportu innych przedmiotów.
- Ta podwójna sakwa rowerowa wykonana jest z wodoodpornego materiału, dzięki czemu możesz cieszyć się przygodami nawet w deszczową pogodę.

Wymiary: 38 cm x 16 cm x 44 cm
Waga: 2 kg
Maksymalne obciążenie: 10 kg
Pojemność: 40 L
Materiał: brezent
Pozycja na rowerze: Tył
Mocowanie: na bagażnik
Montaż: mocowanie na paski


HISTORIA BASIL

Jesteśmy firmą Basil. Chcemy, zobaczyć jak cieszysz się jazdą na swoim rowerze, dlatego robimy piękne i funkcjonalne akcesoria rowerowe, które zachęcają do jazdy jeszcze częściej. Ponieważ jazda na rowerze jest zdrowa i daje dzienną dawkę szczęścia i wysiłku.

Wszystko zaczęło się 40 lat temu, kiedy Ine van Dam wszedł do sklepu rowerowego Nico van Balveren. Szukała wiklinowego kosza do swojego roweru. Nico opracował taki kosz i uczynił Ine bardzo szczęśliwą. A najważniejszą rzeczą było to, że z powodu tego kosza polubiła przejażdżki rowerem jeszcze bardziej.

Niezbyt wiele zmieniło się w naszej rodzinnej firmie od tamtego czasu. Naszą pasją jest opracowywanie produktów, które sprawiają, że jazda na rowerze jest bardziej atrakcyjna i przyjemna. I zawsze bierzemy pod uwagę Wasze życzenia.

Chcemy zrozumieć, kiedy i dlaczego jeździsz na rowerze. A także dlaczego i kiedy nie jeździsz. Uczymy się tego każdego dnia. Łączymy te informacje z naszym poczuciem jakości, stylu i funkcjonalności. Razem możemy szerzyć radość z jazdy rowerowej. Dołączysz do nas?

W imieniu zespołu Basil,
Marthijn van Balveren.
Nie gwarantujemy, że przedstawione opisy produktów nie zawierają błędów - jeżeli je zauważysz, bardzo prosimy o wysłanie zgłoszenia.  
Zgłoś błędne dane produktu