Pompka podłogowa LEZYNE SPORT GRAVEL DIGITAL DRIVE ABS-1 PRO CHUCK 220psi cyfrowy manometr czerwona (NEW)
  POWRÓT
CENY
Cena detaliczna brutto
529,90 PLN /SZT
DOSTĘPNOŚĆ
LOGISTYKA I CECHY
Jednostka podstawowa
SZT
Kod kreskowy
4710582543432
Minimum logistyczne
1 SZT
Symbol
LZN-1-FP-GRVL-V115
Marka
LEZYNE
OPIS
 
Sport Gravel Digital Drive to wysokiej jakości pompka podłogowa do rowerów ze średniej wielkości cylindrem, zaprojektowana specjalnie do rowerów szutrowych i innych opon średniej wielkości. Końcówka jest przeznaczona do opon bezdętkowych, a po odwróceniu pasuje do zaworów przypadku Presta lub gwintowanego trzonka Presta (z usuniętym rdzeniem zaworu), aby zapewnić większy przepływ powietrza podczas osadzania opon bezdętkowych. Jego cylinder i tłok są zbudowane z wysokiej jakości, wytrzymałej stali i zamontowane na wytrzymałej podstawie z kompozytu Matrix. Pompowanie jest wszechstronne i wydajniejsze dzięki wyjątkowo długiemu przewodowi i większemu cyfrowemu manometrowi 3.5", który zapewnia dokładny pomiar do 100 PSI (6,9 BAR). A jego klasyczny drewniany uchwyt jest stylowy i bardzo wygodny w użyciu. Sport Gravel Digital Drive jest zbudowana w naszej siedzibie, w 100% skontrolowana pod kątem jakości i w pełni odbudowywalna, aby zapewnić długotrwałe użytkowanie.

Max ciśnienie: 100 psi / 6.9 bar
Kolor: czerwony


TECHNOLOGIE:

ALUMINIUM CONSTRUCTION / Aluminiowa konstrukcja - Aluminium to lekki, wytrzymały materiał, używany do wykonania uchwytu, korpusu, tłoków i wielu innych elementów pompki.

CNC-MACHINED / Obróbka CNC - Pompka w całości wykonana jest z aluminium obrabianego CNC, co powoduje, że konstrukcja jest niezwykle precyzyjna i trwała.

ABS EQUIPPED - Wyposażenie w ABS - Air Bleed System (ABS) - system odpowietrzania. Podczas korzystania z zaworów Presta, naciskając przycisk ABS uwalnia się ciśnienie zwrotne powietrza w wężyk, co ułatwia usunięcie zaworu Flip-Thread Chuck lub Speed Chuck. ABS również eliminuje ryzyko odkręcenia gwintu wymiennych rdzeni.

THREADED CONNETION - Podwójnie gwintowane zakończenia, pasujące zarówno do dętek typu Presta jak i zaworów Schrader powodujące połączenie podczas pompowania jest bezpieczne.

COMPOSITE MATRIX - materiał kompozytowy
Composite Matrix jest wzmocnionym materiałem o wysokiej wytrzymałości, używanym zamiast aluminium do produkcji elementów pompek, w celu obniżenia kosztów produkcji.


O marce Lezyne: Lezyne to firma znana każdemu zakręconemu maniakowi na punkcie sprzętu. Powiedzmy to od razu, maniakowi z klasą i ... kasą. Produkty bowiem tej firmy to małe dziełka sztuki. Biorąc każdy z ich produktow do ręki doświadczasz czegoś niesamowitego. Trzymasz produkt dopracowany do najmniejszego elementu z którego się składa. Do wykonania dochodzą jeszcze użyte materiały - aluminium, karbon... ach :)
Nie gwarantujemy, że przedstawione opisy produktów nie zawierają błędów - jeżeli je zauważysz, bardzo prosimy o wysłanie zgłoszenia.  
Zgłoś błędne dane produktu