Pompka podłogowa LEZYNE PRESSURE OVER DRIVE ABS-1 PRO CHUCK 220psi do opon tubeless ready czarna (NEW)
  POWRÓT
CENY
Cena detaliczna brutto
819,00 PLN /SZT
DOSTĘPNOŚĆ
LOGISTYKA I CECHY
Jednostka podstawowa
SZT
Kod kreskowy
4712805991532
Minimum logistyczne
1 SZT
Symbol
LZN-1-FP-PRODR-V204
Marka
LEZYNE
OPIS
 
Innowacyjna pompka podłogowa ze zintegrowanym systemem przeznaczonym do osadzania opon bezdętkowych. W drugiej komorze można ręcznie zwiększyć ciśnienie, a dźwignia nożna ze stali nierdzewnej uwalnia sprężone powietrze. To uwalnia silny, ciągły podmuch powietrza, który szybko osadza systemy bezdętkowe. Dokładny miernik analogowy. Trwała konstrukcja ze stali i aluminium ze stylowym drewnianym uchwytem. Bardzo długi przewód, wzmocniony oplotem z nylonu. Końcówka ABS1 Pro kompatybilna z Presta i Schrader. Zintegrowany klucz do wykręcania rdzenia zaworu Presta.

W przypadku używania Pressure Over Drive jako zwykłej pompki powietrze musi najpierw wypełnić komorę, zanim zacznie wypełniać pustą oponę / dętkę. Może to wymagać kilku pociągnięć, zanim opona / dętka zacznie się pompować. Podczas uzupełniania dętki / opony, która już ma w sobie ciśnienie, komora będzie musiała osiągnąć takie samo ciśnienie jak opona / dętka, zanim zacznie ją dalej pompować.

Max ciśnienie: 220 psi / 15 bar.
Kolor: czarny.


TECHNOLOGIE:

HP - pompki przystosowane do wysokich ciśnień dzięki zastosowaniu mniejszej średnicy tłoków. Nadają się m.in. do wąskich opon gdzie niezbędne jest wysokie ciśnienie np. rowery szosowe.

ALUMINIUM CONSTRUCTION / Aluminiowa konstrukcja - Aluminium to lekki, wytrzymały materiał, używany do wykonania uchwytu, korpusu, tłoków i wielu innych elementów pompki.

CNC-MACHINED / Obróbka CNC - Pompka w całości wykonana jest z aluminium obrabianego CNC, co powoduje, że konstrukcja jest niezwykle precyzyjna i trwała.

ABS EQUIPPED - Wyposażenie w ABS - Air Bleed System (ABS) - system odpowietrzania. Podczas korzystania z zaworów Presta, naciskając przycisk ABS uwalnia się ciśnienie zwrotne powietrza w wężyk, co ułatwia usunięcie zaworu Flip-Thread Chuck lub Speed Chuck. ABS również eliminuje ryzyko odkręcenia gwintu wymiennych rdzeni. Podczas korzystania z zaworów Schrader, należy nacisnąć przycisk ABS, aby dostosować ciśnienie w oponach.

THREADED CONNETION - Podwójnie gwintowane zakończenia, pasujące zarówno do dętek typu Presta jak i zaworów Schrader powodujące połączenie podczas pompowania jest bezpieczne.


O marce Lezyne: Lezyne to firma znana każdemu zakręconemu maniakowi na punkcie sprzętu. Powiedzmy to od razu, maniakowi z klasą i ... kasą. Produkty bowiem tej firmy to małe dziełka sztuki. Biorąc każdy z ich produktow do ręki doświadczasz czegoś niesamowitego. Trzymasz produkt dopracowany do najmniejszego elementu z którego się składa. Do wykonania dochodzą jeszcze użyte materiały - aluminium, karbon... ach :)
Nie gwarantujemy, że przedstawione opisy produktów nie zawierają błędów - jeżeli je zauważysz, bardzo prosimy o wysłanie zgłoszenia.  
Zgłoś błędne dane produktu