Pompka podłogowa LEZYNE GRAVEL DIGITAL DRIVE PRO ABS-1 PRO CHUCK 220psi cyfrowy manometr czarna (NEW)
  POWRÓT
CENY
Cena detaliczna brutto
689,89 PLN /SZT
DOSTĘPNOŚĆ
LOGISTYKA I CECHY
Jednostka podstawowa
SZT
Kod kreskowy
4710582542824
Minimum logistyczne
1 SZT
Symbol
LZN-1-FP-GRVLPRO-V104
Marka
LEZYNE
OPIS
 
CNC Digital Drive to najwyższej klasy profesjonalna pompka rowerowa z dużym cyfrowym manometrem. Jego pełna aluminiowa konstrukcja i osprzęt obrabiany CNC są wytrzymałe na całe życie, a części zamienne są łatwo dostępne. NOWOŚĆ: Bardzo dokładny, czytelny cyfrowy manometr 3,5" (88,9 mm). Jest wyposażona w bardzo długi, wzmocniony oplotem z nylonu przewodem z aluminiowymi złączkami. Na końcu przewodu znajduje się najwyższej klasy końcówka pompki podłogowej ABS1 Pro.

Max ciśnienie: 220 psi / 15 bar
Kolor: czarny
Wymiary: 15 x 20 x 63.5cm
Waga: 1.45kg


TECHNOLOGIE:

HP - pompki przystosowane do wysokich ciśnień dzięki zastosowaniu mniejszej średnicy tłoków. Nadają się m.in. do wąskich opon gdzie niezbędne jest wysokie ciśnienie np. rowery szosowe.

ALUMINIUM CONSTRUCTION / Aluminiowa konstrukcja - Aluminium to lekki, wytrzymały materiał, używany do wykonania uchwytu, korpusu, tłoków i wielu innych elementów pompki.

CNC-MACHINED / Obróbka CNC - Pompka w całości wykonana jest z aluminium obrabianego CNC, co powoduje, że konstrukcja jest niezwykle precyzyjna i trwała.

ABS EQUIPPED - Wyposażenie w ABS - Air Bleed System (ABS) - system odpowietrzania. Podczas korzystania z zaworów Presta, naciskając przycisk ABS uwalnia się ciśnienie zwrotne powietrza w wężyk, co ułatwia usunięcie zaworu Flip-Thread Chuck lub Speed Chuck. ABS również eliminuje ryzyko odkręcenia gwintu wymiennych rdzeni. Podczas korzystania z zaworów Schrader, należy nacisnąć przycisk ABS, aby dostosować ciśnienie w oponach.

THREADED CONNETION - Podwójnie gwintowane zakończenia, pasujące zarówno do dętek typu Presta jak i zaworów Schrader powodujące połączenie podczas pompowania jest bezpieczne.


O marce Lezyne: Lezyne to firma znana każdemu zakręconemu maniakowi na punkcie sprzętu. Powiedzmy to od razu, maniakowi z klasą i ... kasą. Produkty bowiem tej firmy to małe dziełka sztuki. Biorąc każdy z ich produktow do ręki doświadczasz czegoś niesamowitego. Trzymasz produkt dopracowany do najmniejszego elementu z którego się składa. Do wykonania dochodzą jeszcze użyte materiały - aluminium, karbon... ach :)
Nie gwarantujemy, że przedstawione opisy produktów nie zawierają błędów - jeżeli je zauważysz, bardzo prosimy o wysłanie zgłoszenia.  
Zgłoś błędne dane produktu