Pompka podłogowa LEZYNE CNC TRAVEL FLOOR DRIVE ABS FLIP THREAD CHUCK 160psi czarna złota (NEW)
  POWRÓT
CENY
Cena detaliczna brutto
587,99 PLN /SZT
DOSTĘPNOŚĆ
LOGISTYKA I CECHY
Jednostka podstawowa
SZT
Kod kreskowy
4710582540080
Minimum logistyczne
1 SZT
Symbol
LZN-1-FP-TFLDR-V204
Marka
LEZYNE
OPIS
 
Najlepsza, podróżna pompka podłogowa. Kompaktowa, płaska konstrukcja maksymalizuje wydajność i przenośność. Trwała i lekka aluminiowa konstrukcja obrabiana CNC. Płócienna torba z wyściółką filcową chroni pompkę podczas transportu. Trwałe, anodowane, polerowane wykończenie z niewielkich rozmiarów manometrem o średnicy 1,5". Końcówka ABS Flip-Thread wyposażona w adapter Speed Chuck.

Max ciśnienie: 160 psi / 11 bar
Kolor: czarno-złoty
Wymiary: 50.8 x 19 x 60cm
Waga: 0.84kg


TECHNOLOGIE:

HP - pompki przystosowane do wysokich ciśnień dzięki zastosowaniu mniejszej średnicy tłoków. Nadają się m.in. do wąskich opon gdzie niezbędne jest wysokie ciśnienie np. rowery szosowe.

ALUMINIUM CONSTRUCTION / Aluminiowa konstrukcja - Aluminium to lekki, wytrzymały materiał, używany do wykonania uchwytu, korpusu, tłoków i wielu innych elementów pompki.

CNC-MACHINED / Obróbka CNC - Pompka w całości wykonana jest z aluminium obrabianego CNC, co powoduje, że konstrukcja jest niezwykle precyzyjna i trwała.

ABS EQUIPPED - Wyposażenie w ABS - Air Bleed System (ABS) - system odpowietrzania. Podczas korzystania z zaworów Presta, naciskając przycisk ABS uwalnia się ciśnienie zwrotne powietrza w wężyk, co ułatwia usunięcie zaworu Flip-Thread Chuck lub Speed Chuck. ABS również eliminuje ryzyko odkręcenia gwintu wymiennych rdzeni. Podczas korzystania z zaworów Schrader, należy nacisnąć przycisk ABS, aby dostosować ciśnienie w oponach.

THREADED CONNETION - Podwójnie gwintowane zakończenia, pasujące zarówno do dętek typu Presta jak i zaworów Schrader powodujące połączenie podczas pompowania jest bezpieczne.

COMPACT LAY-FLAT DESIGN
Konstrukcja pompek pozwala na łatwy jej transport w bagażu, sakwie lub koszu na rowerze oraz w pojeździe.


O marce Lezyne: Lezyne to firma znana każdemu zakręconemu maniakowi na punkcie sprzętu. Powiedzmy to od razu, maniakowi z klasą i ... kasą. Produkty bowiem tej firmy to małe dziełka sztuki. Biorąc każdy z ich produktow do ręki doświadczasz czegoś niesamowitego. Trzymasz produkt dopracowany do najmniejszego elementu z którego się składa. Do wykonania dochodzą jeszcze użyte materiały - aluminium, karbon... ach :)
Nie gwarantujemy, że przedstawione opisy produktów nie zawierają błędów - jeżeli je zauważysz, bardzo prosimy o wysłanie zgłoszenia.  
Zgłoś błędne dane produktu