Podpórka tylna ATRANVELO DUX HV E-BIKE 24"-29" regulowana 40mm wewnętrzna aluminiowa czarna (NEW)
  POWRÓT
CENY
Cena detaliczna brutto
114,89 PLN /SZT
DOSTĘPNOŚĆ
LOGISTYKA I CECHY
Jednostka podstawowa
SZT
Kod kreskowy
7350006381744
Minimum logistyczne
1 SZT
Symbol
ATR-1298-41
Marka
ATRAN
OPIS
 
Elegancka i mocna podpórka DUX HV oparta na sprawdzonej technice, waży 310 gram. Regulowana 24-29". Połączenie aluminium i części ze stali nierdzewnej sprawia, że jest to podpórka do długiego użytkowania. Mocowanie wewnętrzne 40mm. Idealnie sprawdzi się przy rowerach elektrycznych.

Rozmiar: 24"-29”.
Kolor: czarny.
Waga: 310 gram.


HISTORIA ATRAN VELO

Szwedzka firma AtranVelo specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości bagażników i podpórek rowerowych. Projektujemy innowacyjne, funkcjonalne i wytrzymałe produkty, którymi mogą się cieszyć rowerzyści na całym świecie. W AtranVelo pracujemy z jasno określonym w naszych głowach celem - Po prostu chcemy, aby rowerzyści na całym świecie łatwo i bezpiecznie przewozili swoje sakwy, torby i inne bagaże na rowerze. Dlatego wypracowujemy kompletne rozwiązania. Projektujemy i wykonujemy bagażniki, podpórki i wszystkie inne produkty, które mogą być zintegrowane i dostosowane do indywidualnych potrzeb rowerzystów. Z tym prostym założeniem, nasi projektanci i technicy codziennie opracowują nowe i poprawiają istniejące produkty o wysokiej jakości i długiej trwałości. Staramy się zawsze być trochę bardziej odważni, trochę inni, a to stało się naszą przewagą konkurencyjną.
Nie gwarantujemy, że przedstawione opisy produktów nie zawierają błędów - jeżeli je zauważysz, bardzo prosimy o wysłanie zgłoszenia.  
Zgłoś błędne dane produktu