Podpórka centralna ATRANVELO STYLO ADJUSTABLE E-BIKE 24"-28" regulowana aluminiowo-stalowa, śruba 70mm i mocowanie do ramy czarna (DWZ)
  POWRÓT
CENY
Cena detaliczna brutto
74,89 PLN /KOMP.
DOSTĘPNOŚĆ
LOGISTYKA I CECHY
Jednostka podstawowa
KOMP.
Kod kreskowy
7350006381102
Minimum logistyczne
1 KOMP.
Symbol
ATR-1221-4140
Marka
ATRAN
OPIS
 
Trzecia generacja podpórki rowerowej Stylo Adjustable posiada wszystko: jakość, wytrzymałość, design, wykończenie. Wykonana z aluminium i stali nierdzewnej. Mocowana centralnie za mufą suportu. Antypoślizgowe wykończenie na dolnej powierzchni podpórki.

Rozmiar: 24"-28”.
Kolor: czarny.
Waga: 330 gram.


HISTORIA ATRAN VELO

Szwedzka firma AtranVelo specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości bagażników i podpórek rowerowych. Projektujemy innowacyjne, funkcjonalne i wytrzymałe produkty, którymi mogą się cieszyć rowerzyści na całym świecie. W AtranVelo pracujemy z jasno określonym w naszych głowach celem - Po prostu chcemy, aby rowerzyści na całym świecie łatwo i bezpiecznie przewozili swoje sakwy, torby i inne bagaże na rowerze. Dlatego wypracowujemy kompletne rozwiązania. Projektujemy i wykonujemy bagażniki, podpórki i wszystkie inne produkty, które mogą być zintegrowane i dostosowane do indywidualnych potrzeb rowerzystów. Z tym prostym założeniem, nasi projektanci i technicy codziennie opracowują nowe i poprawiają istniejące produkty o wysokiej jakości i długiej trwałości. Staramy się zawsze być trochę bardziej odważni, trochę inni, a to stało się naszą przewagą konkurencyjną.
Rozmiar: 24"-28”.
Kolor: czarny.
Waga: 330 gram.
Nie gwarantujemy, że przedstawione opisy produktów nie zawierają błędów - jeżeli je zauważysz, bardzo prosimy o wysłanie zgłoszenia.  
Zgłoś błędne dane produktu