Płyn do mycia roweru WELDTITE DIRTWASH BIKE CLEANER Spray 1litr (NEW)
  POWRÓT
CENY
Cena detaliczna brutto
62,90 PLN /SZT
DOSTĘPNOŚĆ
LOGISTYKA I CECHY
Jednostka podstawowa
SZT
Kod kreskowy
5013863030287
Minimum logistyczne
1 SZT
Symbol
WLD-03028
Marka
WELDTITE
OPIS
 
Weldtite Bike Cleaner to wybór profesjonalnych mechaników, sportowców, osób dojeżdżających do pracy i rowerzystów górskich na całym świecie.
Ergonomiczny spryskiwacz jest łatwy w użyciu i oferuje szeroką gamę rozpylaczy, w tym drobną mgiełkę i mocny natrysk. Spryskaj cały rower płynem Dirtwash Bike Cleaner aby przywrócić blask lakierowi oraz wszelkim wypolerowanym elementom metalowym. Następnie spłukaj czystą wodą. Dirtwash jest całkowicie zatwierdzonym przez serwisantów środkiem czyszczącym.

- Bezkwasowy 100%, ale ma zdolność przenikania jak środki czyszczące zawierające kwas
- Szybko czyści przy minimalnym szorowaniu
- Bezpieczny w użyciu na malowane, powlekane, polerowane lub przezroczyste wykończenia
- Łatwy w użyciu

Pojemność: 1L


WELDTITE DIRTWASH
Jazda na rowerze jest o wiele przyjemnniejsza kiedy jeździmy na czystym a nie na brudnym rowerze. Na szczęście, seria Dirtwash jest pełna produktów, które sprawią że Twój rower będzie lśniący.

Weldtite to marka z ponad 80-letnim doświadczeniem, która posiada najbardziej kompleksową i innowacyjną na świecie gamę produktów do konserwacji rowerów. Oferta obejmuje materiały do naprawy opon, specjalistyczne smary i środki czyszczące, akcesoria do zaworów i szeroki wachlarz narzędzi warsztatowych.
Nie gwarantujemy, że przedstawione opisy produktów nie zawierają błędów - jeżeli je zauważysz, bardzo prosimy o wysłanie zgłoszenia.  
Zgłoś błędne dane produktu