Płyn do mycia roweru WELDTITE Bike Cleaner v2 - Spray 1L (NEW)
  POWRÓT
CENY
DOSTĘPNOŚĆ
LOGISTYKA I CECHY
Jednostka podstawowa
SZT
Kod kreskowy
5013863031284
Minimum logistyczne
1 SZT
Symbol
WLD-03128
Marka
WELDTITE
OPIS
 
WELDTITE Bike Cleaner (v2)

Przedstawiamy nową, świeżą formułę prosto z laboratorium Weldtite. Żywy, żwawy i mocny środek do mycia roweru, który pozostawi produkty konkurencji zakurzone.

Specjaliści z Weldtite zbadali, w jaki sposób rowerzyści chcą czyścić swoje rowery i stworzyli mieszankę tak wyjątkową i mocną, że szorowanie roweru w celu "aktywacji" formuły należy do przeszłości.

INSTRUKCJA: Pokryj rower za pomocą ustawienia "Mist"(Mgła), aby zapewnić równomierne pokrycie środkiem Bike Cleaner. Pozostaw na 1 minutę, aby środek mógł wykonać swoje zadanie przed rozpyleniem nadmiaru brudu przy użycia ustawienia "Blast"(Strumień). Po odczekaniu kolejnej minuty po prostu wytrzyj rower wilgotną szmatką lub spłucz wodą, rower będzie jak nowy.

Aby dodatkowo chronić swoją ramę, używaj Weldtite Rapid Ceramic Shield pomiędzy myciami.

- Biodegradowalny
- Wegański
- Wolny od okropności
- Wyprodukowany w Wielkiej Brytanii


WELDTITE
Ponad 80 lat produkcji najbardziej wszechstronnej i innowacyjnej na świecie gamy produktów do konserwacji i pielęgnacji rowerów. Od smarów po odtłuszczacze, od uszczelniaczy do opon bezdętkowych po łatki do naprawy przebić, od stabilizatorów po narzędzia i od CO2 po e-Bike; gama Weldtite gwarantuje idealne rozwiązania dla wszystkich Twoich wymagań rowerowych.
Weldtite produkuje rocznie ponad 15 milionów produktów do konserwacji rowerów w fabryce nad brzegiem rzeki Humber w North Lincolnshire w Wielkiej Brytanii. Jakość jest rdzeniem firmy a wieloletnią wizja to "Odgrywanie kluczowej roli we wspieraniu zawodników od pierwszego wciśnięcia pedału do World Tour".
Niezależnie od tego, czy kręcisz z rodziną, dojeżdżasz do szkoły lub pracy, czy jeździsz na elitarnym poziomie, istnieje produkt Weldtite, który zoptymalizuje Twoje wrażenia i wydajność.
Nie gwarantujemy, że przedstawione opisy produktów nie zawierają błędów - jeżeli je zauważysz, bardzo prosimy o wysłanie zgłoszenia.  
Zgłoś błędne dane produktu