Pasek na zapasową dętkę LIZARDSKINS TUBE STRAP do mocowania pod siodłem i na ramie czarny (NEW)
  POWRÓT
CENY
Cena detaliczna brutto
55,99 PLN /SZT
DOSTĘPNOŚĆ
LOGISTYKA I CECHY
Jednostka podstawowa
SZT
Kod kreskowy
696260005567
Minimum logistyczne
1 SZT
Symbol
LZS-TUBES100
Marka
LIZARD
OPIS
 
Pasek na zapasową dętkę LIZARDSKINS TUBE STRAP do mocowania pod siodłem i na ramie czarny

Pasek Lizard Skins Tube Strap to łatwy sposób na przechowywanie zapasowej dętki. Minimalnie zaprojektowany Tube Strap to lekkie rozwiązanie do przechowywania na rowerze dla każdego rowerzysty. Ten wszechstronny pasek jest przeznaczony do bezpiecznego mocowania pod siedzeniami i innymi miejscami na ramie roweru.

- Rozwiązanie do przechowywania na rowerze
- Wewnętrzny rękaw do ściskania dętki
- Silikonowe paski zapewniające stabilność
- Kompaktowy i lekki
- Zamocuj pod siodłem lub w innym miejscu ramy roweru
- Waga: 37g


LIZARD SKINS

Od 1993 Lizard Skins tworzy produkty, które spełniają oczekiwania i potrzeby rowerzystów na całym świecie. Ze swoją różnorodną ofertą akcesorii rowerowych począwszy od bardzo znanych neoprenowych osłon na ramę na owijkach na kierownicę skończywszy LIZARD SKINS posiada wszystko czego potrzebujesz, żeby zachować jak największy komfort jazdy. Naszą misją jest ochrona roweru oraz rowerzysty jednocześnie sprawiając, że jazda na rowerze przynosi większą radość.

Dzięki ciężkiej pracy oraz dostosowaniu się do potrzeb wszystkich rowerzystów, LIZARD SKINS stało się jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek w branży rowerowej. To co rozpoczęło się jako mały biznes początkowo jako jednostanowiskowy warsztat w miarę upływu czasu przekształciło się
w ogromną firmę produkcyjną z siecią dystrybucji i klientami w 70 krajach. LIZARD SKINS sponsoruje także czołowych sportowców, takich jak: Steve Peat, Bubba Harris oraz Aaron Chase.
Nie gwarantujemy, że przedstawione opisy produktów nie zawierają błędów - jeżeli je zauważysz, bardzo prosimy o wysłanie zgłoszenia.  
Zgłoś błędne dane produktu