Pasek na narzędzia LIZARDSKINS UTILITY STRAP do mocowania pod siodłem i na ramie czarny (NEW)
  POWRÓT
CENY
Cena detaliczna brutto
119,90 PLN /SZT
DOSTĘPNOŚĆ
LOGISTYKA I CECHY
Jednostka podstawowa
SZT
Kod kreskowy
696260001033
Minimum logistyczne
1 SZT
Symbol
LZS-UTILS100
Marka
LIZARD
OPIS
 
Pasek na narzędzia LIZARDSKINS UTILITY STRAP do mocowania pod siodłem i na ramie czarny

Pasek Lizard Skins Utility Strap to łatwy sposób na przechowywanie niezbędnych narzędzi i zapasowej dętki. Minimalnie zaprojektowany pasek narzędziowy to lekkie rozwiązanie do przechowywania na rowerze dla każdego rowerzysty. Ten wszechstronny system umożliwia bezpieczne mocowanie pod siedzeniami i innymi miejscami na ramie roweru. Pasek Utility Strap ma szeroki pasek i wytrzymałą metalową klamrę.

- Rozwiązanie do przechowywania na rowerze
- Wewnętrzny rękaw do ściskania dętki
- Wiele miejsc na narzędzia: CO2, łyżka do opon, narzędzie wielofunkcyjne itp.
- Szeroki pasek i wytrzymała metalowa klamra
- Silikonowo-gumowy uchwyt zapewniający stabilność
- Kompaktowy i lekki
- Zamocuj pod siodłem lub w innym miejscu ramy roweru
- Waga: 113g


LIZARD SKINS

Od 1993 Lizard Skins tworzy produkty, które spełniają oczekiwania i potrzeby rowerzystów na całym świecie. Ze swoją różnorodną ofertą akcesorii rowerowych począwszy od bardzo znanych neoprenowych osłon na ramę na owijkach na kierownicę skończywszy LIZARD SKINS posiada wszystko czego potrzebujesz, żeby zachować jak największy komfort jazdy. Naszą misją jest ochrona roweru oraz rowerzysty jednocześnie sprawiając, że jazda na rowerze przynosi większą radość.

Dzięki ciężkiej pracy oraz dostosowaniu się do potrzeb wszystkich rowerzystów, LIZARD SKINS stało się jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek w branży rowerowej. To co rozpoczęło się jako mały biznes początkowo jako jednostanowiskowy warsztat w miarę upływu czasu przekształciło się
w ogromną firmę produkcyjną z siecią dystrybucji i klientami w 70 krajach. LIZARD SKINS sponsoruje także czołowych sportowców, takich jak: Steve Peat, Bubba Harris oraz Aaron Chase.
Nie gwarantujemy, że przedstawione opisy produktów nie zawierają błędów - jeżeli je zauważysz, bardzo prosimy o wysłanie zgłoszenia.  
Zgłoś błędne dane produktu