Napój niskokaloryczny SPONSER L-CARNITIN 1000 czerwona pomarańcza puszka 400g (NEW)
  POWRÓT
CENY
Cena detaliczna brutto
139,90 PLN /SZT
DOSTĘPNOŚĆ
LOGISTYKA I CECHY
Jednostka podstawowa
SZT
Kod kreskowy
7611174130146
Minimum logistyczne
1 SZT
Symbol
SPN-80-860
Marka
SPONSER
OPIS
 
Środek spożywczy specjalnego przeznaczenia żywieniowego

CARNITIN 1000 MINERALDRINK marki SPONSER® to niskokaloryczny napój sportowy z kilkoma funkcjonalnymi składnikami, bogaty w rozpuszczalne błonniki pokarmowe. Napój jest idealny dla osób, które poszukują diety o obniżonej kaloryczności, regularnie ćwiczą i chcą aktywować metabolizm tłuszczów. CARNITIN 1000 napój mineralny ma odświeżający smak i pokrywa zapotrzebowanie na płyny, zapewniając jednocześnie L-karnitynę i minerały.

L-karnityna

L-karnityna jest witaminopodobnym składnikiem odżywczym składającym się z dwóch aminokwasów lizyny i metioniny.
L-karnityna pełni ważną funkcję w metabolizmie tłuszczów. Kwasy tłuszczowe mogą być transportowane tylko przez błony mitochondrialne związane z L-karnityną. L-karnityna jest zatem stosowana zarówno w połączeniu z dietą, jak i sportami wytrzymałościowymi. Sportowcy potrzebują kwasów tłuszczowych do wykorzystania energii, ale biorą L-karnitynę również w celu wspomagania regeneracji.

L-karnityna jest wchłaniana głównie przez mięso (łac. Carne: mięso). Dieta wegetariańska lub wegańska lub inne diety ubogie w mięso skutkują znacznie niższą zawartością mięśni karnityny i wówczas można rozważyć dodatkowe spożycie L-karnityny.

Składniki funkcjonalne

L-karnityna (od CarniPure®) wspiera trening o niskiej intensywności, a cholina i cynk przyczyniają się do prawidłowego metabolizmu tłuszczów. Żelazo pomaga zmniejszyć zmęczenie i wyczerpanie. Zawarte elektrolity spełniają różne funkcje: Wapń i magnez służą do metabolizmu energetycznego i utrzymania prawidłowego funkcjonowania mięśni. Wapń pomaga również zachować kości, a magnez przyczynia się do normalnego funkcjonowania układu nerwowego i syntezy białek.

Opracowany i wyprodukowany w Szwajcarii.

Waga: 400g.
Smak: Czerwona pomarańcza.

Zalety:
- 1000 mg czystej L-karnityny w 1 porcji.
- Niskokaloryczny napój sportowy z L-karnityną i minerałami: wapno, magnez i żelazo
- Składniki funkcjonalne
- Wycelowany w metabolizm tłuszczów i funkcję mięśni
- Wyprodukowane w Szwajcarii


Zastosowanie:
Podczas sportu i wypoczynku. Rozpuścić 1 saszetkę (10 g) w 300 ml wody.
Nie gwarantujemy, że przedstawione opisy produktów nie zawierają błędów - jeżeli je zauważysz, bardzo prosimy o wysłanie zgłoszenia.  
Zgłoś błędne dane produktu