Lampka tylna LEZYNE ZECTO ALERT DRIVE 80 lumenów, usb czarna (NEW 2021)
  POWRÓT
CENY
Cena detaliczna brutto
230,99 PLN /SZT
DOSTĘPNOŚĆ
LOGISTYKA I CECHY
Jednostka podstawowa
SZT
Kod kreskowy
4710582543050
Minimum logistyczne
1 SZT
Symbol
LZN-1-LED-34R-V104
Marka
LEZYNE
OPIS
 
Zecto Alert Drive to kompaktowa, innowacyjna tylna lampka rowerowa LED wyposażona w tryb dzienny flash i naszą specjalnie zaprogramowaną technologię "Alert". Podczas hamowania światło zacznie świecić na stałe jak światło hamowania, a po zatrzymaniu zapewni wyraźny pulsujący błysk, aby ostrzec kierowców lub pojazdy z tyłu. Jest zbudowana z lekkiej, wytrzymałego kompozytu Matrix i ma stylową, obrobioną maszynowo aluminiową ramkę. Opatentowany system 2 w 1 klips/pasek jest bardzo wszechstronny, umożliwiając przypięcie do sztyc podsiodłowych lub przypięcia do torebki rowerowej. Lampka ma maksymalną moc 80 lumenów, pięć różnych trybów świecenia i czas pracy na baterii do 15 godzin - i zawiera kabel micro-USB. Dodatkowe funkcje obejmują widoczność boczną i wymienny pasek mocujący.

SPECYFIKACJA:
Max. moc: 80 lumenów
Waga: 53g
Maksymalny czas pracy: 15,5 godziny


TECHNOLOGIE:

CNC ALUMINIUM CONSTRUCTION - aluminiowa konstrukcja CNC
Lampki LEZYNE LED cechuje aluminiowa konstrukcja CNC. Kompaktowa obudowa, która jest całkowicie wykonana z wysoką precyzją z obrabianego CNC aluminium zapewnia dużą trwałość i efektywne rozpraszanie ciepła.

COMPOSITE MATRIX - materiał kompozytowy Composite Matrix jest wzmocnionym materiałem o wysokiej wytrzymałości, używanym zamiast aluminium do produkcji elementów, w celu obniżenia kosztów produkcji.

CONSTANT LUMENS - Diody LED emitują więcej światła przy mniejszym zużyciu energii w porównaniu do innych technologii LED. Lezyne oferuje najlepszą technologię LED, dającą rezultat w dłuższej perspektywie czasu.

WIDE ANGLE LENS - Unikalna konstrukcja pozwala na 270 stopni widoczności, zwłaszcza bocznej, zwiększa bezpieczeństwo użytkownika podczas pracy w nocy.

USB RECHARGEABLE - Wbudowany bezpośredni port USB do ładowania, jest kompatybilny zarówno z portem USB komputera.

WATER RESISTANT - Wodoodporne, precyzyjne i wysokiej jakości uszczelki gumowe zapewniają doskonałą odporność na wodę we wszystkich lampkach Lezyne LED.


O marce Lezyne: Lezyne to firma znana każdemu zakręconemu maniakowi na punkcie sprzętu. Powiedzmy to od razu, maniakowi z klasą i ... kasą. Produkty bowiem tej firmy to małe dziełka sztuki. Biorąc każdy z ich produktow do ręki doświadczasz czegoś niesamowitego. Trzymasz produkt dopracowany do najmniejszego elementu z którego się składa. Do wykonania dochodzą jeszcze użyte materiały - aluminium, karbon... ach :)
Nie gwarantujemy, że przedstawione opisy produktów nie zawierają błędów - jeżeli je zauważysz, bardzo prosimy o wysłanie zgłoszenia.  
Zgłoś błędne dane produktu