Lampka tylna LEZYNE STRIP DRIVE PRO 300 lumenów, usb czarna (NEW)
  POWRÓT
CENY
Cena detaliczna brutto
314,90 PLN /SZT
DOSTĘPNOŚĆ
LOGISTYKA I CECHY
Jednostka podstawowa
SZT
Kod kreskowy
4712806002091
Minimum logistyczne
1 SZT
Symbol
LZN-1-LED-22R-V304
Marka
LEZYNE
ZOBACZ FILM
 
OPIS
 
Zaprojektowana na nowo lampka Strip Drive Rear wyposażona jest w naszą nową szerokokątną soczewkę, która zapewnia widoczność do 270°. Zapewnia również wydłużenie czasu działania o 32,5 godziny do maksymalnie 53 godzin. Nadal oferuje wiodący w swojej klasie tryb światła dzienny flash o mocy 300 lumenów, a także 10 innych opcji świecenia dzięki pięciu diodom LED. Wszechstronny system mocowania można przymocować zarówno do okrągłych jak i aerodynamicznych sztyc podsiodłowych. Jest ładowana poprzez port micro-USB.

SPECYFIKACJA:
Max. moc: 300 lumenów
Waga: 53g
Maksymalny czas pracy: 53 godzin
Czas ładowania: 2 godziny


TECHNOLOGIE:

COMPOSITE MATRIX - materiał kompozytowy Composite Matrix jest wzmocnionym materiałem o wysokiej wytrzymałości, używanym zamiast aluminium do produkcji elementów, w celu obniżenia kosztów produkcji.

CONSTANT LUMENS - Diody LED emitują więcej światła przy mniejszym zużyciu energii w porównaniu do innych technologii LED. Lezyne oferuje najlepszą technologię LED, dającą rezultat w dłuższej perspektywie czasu.

WIDE ANGLE LENS - Unikalna konstrukcja pozwala na 270 stopni widoczności, zwłaszcza bocznej, zwiększa bezpieczeństwo użytkownika podczas pracy w nocy.

USB RECHARGEABLE - Wbudowany bezpośredni port USB do ładowania, jest kompatybilny zarówno z portem USB komputera.

WATER RESISTANT - Wodoodporne, precyzyjne i wysokiej jakości uszczelki gumowe zapewniają doskonałą odporność na wodę we wszystkich lampkach Lezyne LED.


O marce Lezyne: Lezyne to firma znana każdemu zakręconemu maniakowi na punkcie sprzętu. Powiedzmy to od razu, maniakowi z klasą i ... kasą. Produkty bowiem tej firmy to małe dziełka sztuki. Biorąc każdy z ich produktow do ręki doświadczasz czegoś niesamowitego. Trzymasz produkt dopracowany do najmniejszego elementu z którego się składa. Do wykonania dochodzą jeszcze użyte materiały - aluminium, karbon... ach :)
Nie gwarantujemy, że przedstawione opisy produktów nie zawierają błędów - jeżeli je zauważysz, bardzo prosimy o wysłanie zgłoszenia.  
Zgłoś błędne dane produktu