Lampka tylna LEZYNE STRIP ALERT REAR STVZO 15 lumenów, usb czarna (NEW 2021)
  POWRÓT
CENY
Cena detaliczna brutto
230,99 PLN /SZT
DOSTĘPNOŚĆ
LOGISTYKA I CECHY
Jednostka podstawowa
SZT
Kod kreskowy
4710582542763
Minimum logistyczne
1 SZT
Symbol
LZN-1-LED-36R-STVZO-V104
Marka
LEZYNE
OPIS
 
Strip Drive Pro Alert to zaawansowana tylna lampka rowerowa LED z naszą specjalnie zaprogramowaną technologią "Alert". Zoptymalizowana soczewka pod kątem niemieckiej normy StVZO, zapewniająca widoczność do 270° oraz innowacyjny automatyczny czujnik hamowania. Podczas hamowania światło zacznie świecić na stałe jak światło hamowania, a po zatrzymaniu zapewni wyraźny pulsujący błysk, aby ostrzec kierowców lub pojazdy z tyłu. Po wznowieniu jazdy światło powróci do poprzedniego trybu. Jego formowana konstrukcja jest super kompaktowa, wysoce wodoodporna i zawiera pięć diod LED o mocy do 300 lumenów. Dzięki 3 trybom świecenia, ma opcję na każdą porę dnia i nocy. Wszechstronny system mocowania pasuje do okrągłych i aerodynamicznych sztyc podsiodłowych i jest ładowana przez port micro-USB. To najlepsze tylne światło rowerowe zapewniające niesamowitą widoczność w dzień i doskonałą widoczność po zmroku.

SPECYFIKACJA:
Max. moc: 35 lumenów
Waga: 66g
Maksymalny czas pracy: 6 godzin


TECHNOLOGIE:

COMPOSITE MATRIX - materiał kompozytowy Composite Matrix jest wzmocnionym materiałem o wysokiej wytrzymałości, używanym zamiast aluminium do produkcji elementów, w celu obniżenia kosztów produkcji.

CONSTANT LUMENS - Diody LED emitują więcej światła przy mniejszym zużyciu energii w porównaniu do innych technologii LED. Lezyne oferuje najlepszą technologię LED, dającą rezultat w dłuższej perspektywie czasu.

WIDE ANGLE LENS - Unikalna konstrukcja pozwala na 270 stopni widoczności, zwłaszcza bocznej, zwiększa bezpieczeństwo użytkownika podczas pracy w nocy.

USB RECHARGEABLE - Wbudowany bezpośredni port USB do ładowania, jest kompatybilny zarówno z portem USB komputera.

WATER RESISTANT - Wodoodporne, precyzyjne i wysokiej jakości uszczelki gumowe zapewniają doskonałą odporność na wodę we wszystkich lampkach Lezyne LED.


O marce Lezyne: Lezyne to firma znana każdemu zakręconemu maniakowi na punkcie sprzętu. Powiedzmy to od razu, maniakowi z klasą i ... kasą. Produkty bowiem tej firmy to małe dziełka sztuki. Biorąc każdy z ich produktow do ręki doświadczasz czegoś niesamowitego. Trzymasz produkt dopracowany do najmniejszego elementu z którego się składa. Do wykonania dochodzą jeszcze użyte materiały - aluminium, karbon... ach :)
Nie gwarantujemy, że przedstawione opisy produktów nie zawierają błędów - jeżeli je zauważysz, bardzo prosimy o wysłanie zgłoszenia.  
Zgłoś błędne dane produktu