Lampka tylna LEZYNE KTV DRIVE REAR STVZO 11 lumenów, usb czarna (NEW)
  POWRÓT
CENY
Cena detaliczna brutto
136,99 PLN /SZT
DOSTĘPNOŚĆ
LOGISTYKA I CECHY
Jednostka podstawowa
SZT
Kod kreskowy
4712806002701
Minimum logistyczne
1 SZT
Symbol
LZN-1-LED-12R-STVZO-V204
Marka
LEZYNE
OPIS
 
Kompaktowa, dobrze widoczna lampka bezpieczeństwa. Zoptymalizowana soczewka pod kątem niemieckiej normy StVZO kontroluje kierunek strumienia świetlnego. Trwała, wodoodporna konstrukcja. System dwóch diod LED zapewnia moc świecenia 11 lumenów i do 12 godzin pracy. Szerokokątna soczewka zapewniająca widoczność do 270°. Unikalna konstrukcja kompatybilna z okrągłymi i aerodynamicznymi sztycami podsiodłowymi. Zintegrowana port USB do wygodnego ładowania bez kabla.

SPECYFIKACJA:
Max. moc: 11 lumenów
Waga: 54g
Maksymalny czas pracy: 12 godzin
Czas ładowania: 3 godziny


TECHNOLOGIE:

COMPOSITE MATRIX - materiał kompozytowy Composite Matrix jest wzmocnionym materiałem o wysokiej wytrzymałości, używanym zamiast aluminium do produkcji elementów, w celu obniżenia kosztów produkcji.

CONSTANT LUMENS - Diody LED emitują więcej światła przy mniejszym zużyciu energii w porównaniu do innych technologii LED. Lezyne oferuje najlepszą technologię LED, dającą rezultat w dłuższej perspektywie czasu.

WIDE ANGLE LENS - Unikalna konstrukcja pozwala na 270 stopni widoczności, zwłaszcza bocznej, zwiększa bezpieczeństwo użytkownika podczas pracy w nocy.

USB RECHARGEABLE - Wbudowany bezpośredni port USB do ładowania, jest kompatybilny zarówno z portem USB komputera.

WATER RESISTANT - Wodoodporne, precyzyjne i wysokiej jakości uszczelki gumowe zapewniają doskonałą odporność na wodę we wszystkich lampkach Lezyne LED.


O marce Lezyne: Lezyne to firma znana każdemu zakręconemu maniakowi na punkcie sprzętu. Powiedzmy to od razu, maniakowi z klasą i ... kasą. Produkty bowiem tej firmy to małe dziełka sztuki. Biorąc każdy z ich produktow do ręki doświadczasz czegoś niesamowitego. Trzymasz produkt dopracowany do najmniejszego elementu z którego się składa. Do wykonania dochodzą jeszcze użyte materiały - aluminium, karbon... ach :)
Nie gwarantujemy, że przedstawione opisy produktów nie zawierają błędów - jeżeli je zauważysz, bardzo prosimy o wysłanie zgłoszenia.  
Zgłoś błędne dane produktu