Lampka przednia LEZYNE HECTO DRIVE STVZO PRO 65 LUX 65 luxów/200 lumenów, usb czarna (NEW)
  POWRÓT
CENY
Cena detaliczna brutto
304,99 PLN /SZT
DOSTĘPNOŚĆ
LOGISTYKA I CECHY
Jednostka podstawowa
SZT
Kod kreskowy
4712806003296
Minimum logistyczne
1 SZT
Symbol
LZN-1-LED-9-STVZO-V404
Marka
LEZYNE
ZOBACZ FILM
 
OPIS
 
Zoptymalizowana soczewka pod kątem niemieckiej normy StVZO z szerokim rozproszeniem światła i długim zasięgiem. Bardzo wydajna dioda LED zapewnia moc 200 lumenów (65 luxów). Posiada trzy tryby świecenia. Trwała, rozpraszająca ciepło konstrukcja aluminiowa obrabiana CNC. Uniwersalny pasek umożliwia bezpieczne dopasowanie do różnych kształtów i rozmiarów kierownic.

SPECYFIKACJA:
Max. moc: 200 lumenów
Waga: 166g
Maksymalny czas pracy: 7 godzin


TECHNOLOGIE:

CNC ALUMINIUM CONSTRUCTION - aluminiowa konstrukcja CNC
Lampki LEZYNE LED cechuje aluminiowa konstrukcja CNC. Kompaktowa obudowa, która jest całkowicie wykonana z wysoką precyzją z obrabianego CNC aluminium zapewnia dużą trwałość i efektywne rozpraszanie ciepła.

COMPOSITE MATRIX - materiał kompozytowy Composite Matrix jest wzmocnionym materiałem o wysokiej wytrzymałości, używanym zamiast aluminium do produkcji elementów, w celu obniżenia kosztów produkcji.

CONSTANT LUMENS - Diody LED emitują więcej światła przy mniejszym zużyciu energii w porównaniu do innych technologii LED. Lezyne oferuje najlepszą technologię LED, dającą rezultat w dłuższej perspektywie czasu.

SIDE VISIBILITY - Unikalna konstrukcja pozwala na 180 stopni widoczności, zwłaszcza bocznej, zwiększa bezpieczeństwo użytkownika podczas pracy w nocy.

USB RECHARGEABLE - ładowarka na USB. Wszystkie światła Lezyne LED posiadają porty USB. Dołączony kabel do ładowania jest kompatybilny zarówno z gniazdkiem jak i portem USB komputera.

WATER RESISTANT - Wodoodporne, precyzyjne i wysokiej jakości uszczelki gumowe zapewniają doskonałą odporność na wodę we wszystkich lampkach Lezyne LED.


O marce Lezyne: Lezyne to firma znana każdemu zakręconemu maniakowi na punkcie sprzętu. Powiedzmy to od razu, maniakowi z klasą i ... kasą. Produkty bowiem tej firmy to małe dziełka sztuki. Biorąc każdy z ich produktow do ręki doświadczasz czegoś niesamowitego. Trzymasz produkt dopracowany do najmniejszego elementu z którego się składa. Do wykonania dochodzą jeszcze użyte materiały - aluminium, karbon... ach :)
Nie gwarantujemy, że przedstawione opisy produktów nie zawierają błędów - jeżeli je zauważysz, bardzo prosimy o wysłanie zgłoszenia.  
Zgłoś błędne dane produktu