Lampka przednia LEZYNE EBIKE LITE PRO DRIVE 800 SWITCH HIGH VOLT 800 lumenów, AUTO DAY/NIGHT SENSOR pod napęd elektryczny, kabel 130cm czarna (NEW 2021)
  POWRÓT
CENY
Cena detaliczna brutto
549,99 PLN /SZT
DOSTĘPNOŚĆ
LOGISTYKA I CECHY
Jednostka podstawowa
SZT
Kod kreskowy
4710582542657
Minimum logistyczne
1 SZT
Symbol
LZN-1-LED-ELTRSHV-V104SA
Marka
LEZYNE
ZOBACZ FILM
 
OPIS
 
Dzięki 800 lumenom krystalicznie czystego oświetlenia, lampka rowerowa Lite Pro 800 Switch (High Volt) maksymalizuje użyteczną moc dzięki ulepszonemu maksymalnemu odbiciu optycznemu (MOR), podczas gdy kompaktowy aluminiowy korpus obrabiany CNC jest wyposażony w chłodzące żebrowanie aby zmaksymalizować rozpraszanie ciepła. Kompatybilna z wysokonapięciowymi wejściami do rowerów elektrycznych (12-48V, 8W), Lite Pro łatwo podłącza się do akumulatorów najlepszych producentów, w tym Bosch, Shimano i Yamaha. Zintegrowany przełącznik zdalny upraszcza obsługę, a dołączenie zarówno mocowania do wspornika kierownicy roweru elektrycznego, jak i mocowania do widelca z aluminium CNC maksymalizuje wszechstronność oświetlenia. W zestawie znajduje się kabel zasilający o długości 130 cm.

Nasze światła do rowerów elektrycznych są zasilane silnikiem roweru elektrycznego i wymagają ręcznej instalacji. Prawidłowa instalacja może wymagać pewnego demontażu roweru i silnika (w zależności od marki i modelu typu baterii) oraz dodatkowego okablowania do podłączenia oświetlenia do silnika. Aby uzyskać instrukcje instalacji, skontaktuj się z producentem roweru elektrycznego lub silnika. Zdecydowanie zaleca się skorzystanie z pomocy profesjonalnego serwisanta od rowerów elektrycznych.

SPECYFIKACJA:
Max. moc: 800 lumenów
Waga: 173g


TECHNOLOGIE:

CNC ALUMINIUM CONSTRUCTION - Lampki LEZYNE LED cechuje aluminiowa konstrukcja CNC. Kompaktowa obudowa, która jest całkowicie wykonana z wysoką precyzją z obrabianego CNC aluminium zapewnia dużą trwałość i efektywne rozpraszanie ciepła.

MOR OPTICS - Oświetlenie Lezyne LED wykorzystuje w swojej technologii lustrzane wykończenia oraz paraboliczne reflektory, które wydają jaśniejsze światło. Reflektor ten w połączeniu z przednią soczewką tworzy jednolity wzór wiązki świetlnej, oświetlając teren w sposób równomierny zarówno blisko jak i daleko.

SIDE VISIBILITY - Unikalna konstrukcja pozwala na 180 stopni widoczności, zwłaszcza bocznej, zwiększa bezpieczeństwo użytkownika podczas pracy w nocy.

WATER RESISTANT - Wodoodporne, precyzyjne i wysokiej jakości uszczelki gumowe zapewniają doskonałą odporność na wodę we wszystkich lampkach Lezyne LED.


O marce Lezyne: Lezyne to firma znana każdemu zakręconemu maniakowi na punkcie sprzętu. Powiedzmy to od razu, maniakowi z klasą i ... kasą. Produkty bowiem tej firmy to małe dziełka sztuki. Biorąc każdy z ich produktow do ręki doświadczasz czegoś niesamowitego. Trzymasz produkt dopracowany do najmniejszego elementu z którego się składa. Do wykonania dochodzą jeszcze użyte materiały - aluminium, karbon... ach :)
Nie gwarantujemy, że przedstawione opisy produktów nie zawierają błędów - jeżeli je zauważysz, bardzo prosimy o wysłanie zgłoszenia.  
Zgłoś błędne dane produktu