Lampka przednia LEZYNE EBIKE HECTO STVZO E65 210 lumenów 65 luxów, pod napęd elektryczny, kabel 130cm czarna (NEW)
  POWRÓT
CENY
Cena detaliczna brutto
289,98 PLN /SZT
DOSTĘPNOŚĆ
LOGISTYKA I CECHY
Jednostka podstawowa
SZT
Kod kreskowy
4712806003111
Minimum logistyczne
1 SZT
Symbol
LZN-1-LED-EHCTST-V204A
Marka
LEZYNE
ZOBACZ FILM
 
OPIS
 
Zoptymalizowana soczewka pod kątem niemieckiej normy StVZO z szerokim rozproszeniem światła i długim zasięgiem. Bardzo wydajna dioda LED zapewnia moc 210 lumenów (65 luxów). Trwała, rozpraszająca ciepło konstrukcja aluminiowa obrabiana CNC. Oświetlenie kompatybilne z rowerami elektrycznymi (wejście 6V-12V, 4W) z łatwością można podłączyć do akumulatorów najlepszych producentów, w tym Bosch, Shimano i Yamaha. W zestawie mocowanie na widelec oraz kabel zasilający o długości 130 cm.

Nasze światła do rowerów elektrycznych są zasilane silnikiem roweru elektrycznego i wymagają ręcznej instalacji. Prawidłowa instalacja może wymagać pewnego demontażu roweru i silnika (w zależności od marki i modelu typu baterii) oraz dodatkowego okablowania do podłączenia oświetlenia do silnika. Aby uzyskać instrukcje instalacji, skontaktuj się z producentem roweru elektrycznego lub silnika. Zdecydowanie zaleca się skorzystanie z pomocy profesjonalnego serwisanta od rowerów elektrycznych.

SPECYFIKACJA:
Max. moc: 210 lumenów


TECHNOLOGIE:

CNC ALUMINIUM CONSTRUCTION - Lampki LEZYNE LED cechuje aluminiowa konstrukcja CNC. Kompaktowa obudowa, która jest całkowicie wykonana z wysoką precyzją z obrabianego CNC aluminium zapewnia dużą trwałość i efektywne rozpraszanie ciepła.

WATER RESISTANT - Wodoodporne, precyzyjne i wysokiej jakości uszczelki gumowe zapewniają doskonałą odporność na wodę we wszystkich lampkach Lezyne LED.


O marce Lezyne: Lezyne to firma znana każdemu zakręconemu maniakowi na punkcie sprzętu. Powiedzmy to od razu, maniakowi z klasą i ... kasą. Produkty bowiem tej firmy to małe dziełka sztuki. Biorąc każdy z ich produktow do ręki doświadczasz czegoś niesamowitego. Trzymasz produkt dopracowany do najmniejszego elementu z którego się składa. Do wykonania dochodzą jeszcze użyte materiały - aluminium, karbon... ach :)
Nie gwarantujemy, że przedstawione opisy produktów nie zawierają błędów - jeżeli je zauważysz, bardzo prosimy o wysłanie zgłoszenia.  
Zgłoś błędne dane produktu