Kask szosowy BELL ZEPHYR INTEGRATED MIPS matte black red white roz. M (55–59 cm) (DWZ)
  POWRÓT
CENY
Poprzednia cena detaliczna brutto
1 139,90 PLN /SZT
Cena detaliczna brutto
879,91 PLN /SZT
DOSTĘPNOŚĆ
LOGISTYKA I CECHY
Jednostka podstawowa
SZT
Kod kreskowy
768686009099
Minimum logistyczne
1 SZT
Symbol
BEL-7080011
Marka
BELL
WARIANTY
NAZWA CENA DETALICZNA ILOŚĆ
S (52-56 cm)
S (52-56 cm)
BEL-7080010
Cena detaliczna brutto:
879,91 PLN / /SZT
M (55-59 cm)
M (55-59 cm)
BEL-7080011
Cena detaliczna brutto:
879,91 PLN / /SZT
OPIS
 
Kask szosowy BELL ZEPHYR INTEGRATED MIPS

Zastosowaliśmy wszystko, czego nauczyliśmy się o uderzeniach w ciągu 60 lat testowania kasków, a także dodaliśmy niesamowite dopasowanie i regulację. Zrównoważona wentylacja, waga i aerodynamika. Mówiąc najprościej, jest to najbardziej zaawansowany kask szosowy, jaki Bell kiedykolwiek wyprodukował.

Od wyścigów przełajowych po długie dni wypełnione stromymi podjazdami, Zephyr pasuje tak dobrze, że nawet nie poczujesz że go masz na głowie. I o to chodzi. Najbardziej innowacyjny kask szosowy, jaki Bell kiedykolwiek stworzył, jest wynikiem lat badań, analiz i testów w świecie rzeczywistym. Wynik?
Bezkompromisowy poziom wydajności. Po sukcesie MIPS wróciliśmy do deski kreślarskiej, aby przemyśleć cały projekt wnętrza kasku. Skończyło się na zupełnie nowym podejściu zarówno do systemu dopasowania, jak i płaszczyzny poślizgu MIPS. Mniej warstw oznacza większą stabilność. Zaczyna się od technologii progresywnego nakładania warstw, łączącej dwa rodzaje pianki EPS o różnych gęstościach, aby pomóc w zarządzaniu energią uderzenia. Ogólny kształt kasku; został przetestowany po raz pierwszy... i po raz drugi w naszym światowej klasy laboratorium testowym, łączy wszechstronną wydajność aerodynamiczną z wentylacją chłodzącą głowę. System dopasowania Float Fit Race z regulowanymi elementami podtrzymującymi potylicę oraz łatwym w obsłudze pokrętle regulacji, jest zintegrowany z systemem MIPS. Razem tworzą doskonale usprawnione rozwiązanie zmniejszające siły rotacyjne przy zerowym kompromisie w zakresie komfortu i dopasowania. Właśnie tego potrzebujesz na najdłuższe, najcięższe dni na rowerze.

SPECYFIKACJA:

ILOŚĆ OTWORÓW WENTYLACYJNYCH: 18 otworów wentylacyjnych

ZGODNOŚĆ Z NORMĄ: CPSC Bicycle

MIPS: Zintegrowany MIPS (wielokierunkowy system ochrony przed uderzeniami) - MIPS został zaprojektowany w celu zmniejszenia sił rotacyjnych, które mogą wystąpić podczas niektórych upadków. Dzięki zintegrowaniu płaszczyzny poślizgu MIPS z systemem regulacji, jesteśmy w stanie zmniejszyć złożoność i wagę, tworząc kompaktowy, lepiej wentylowany kask, który jest bardziej dopasowany do głowy.

KONSTRUKCJA: Progresywne nakładanie warstw: proces projektowania konstrukcji kasku wraz z pianką EPS o zmiennej gęstości w celu lepszego zarządzania przenoszeniem energii podczas niektórych uderzeń.

Połączenie poliwęglanowej skorupy w procesie In-Mold - Proces, którego pionierem jest Bell, łączy zewnętrzną skorupę kasku z konstrukcją z pianki EPS, tworząc mocniejszy kask.

SYSTEM DOPASOWANIA: Float Fit Race - bardzo lekki system dopasowania zintegrowany z MIPS, pokrętło zapewnia łatwą regulację dopasowania, szeroki zakres regulacji w pionie, elementy podtrzymujące potylicę wyściełane dodatkową pianką dla lepszego komfortu. (zintegrowany z MIPS)

PASKI MOCUJĄCE: Szybko regulowane klamry, które pomagają utrzymać paski płasko i odpowiednio ułożone. Niska waga pasków.

WNĘTRZE: Konstrukcja wkładek odprowadza wilgoć z miejsca wkładki brwiowej i zdala od okularów.

Wkładki X-Static - Szybkoschnący materiał, tkany prawdziwymi srebrnymi włóknami, hamują rozwój bakterii i grzybów wywołujących nieprzyjemne zapachy

WAGA: 263 gram (dla rozmiaru M)

ROZMIARY:
Roz. S (52-56 cm)
Roz. M (55-59 cm)
Roz. L (58-62 cm)
Nie gwarantujemy, że przedstawione opisy produktów nie zawierają błędów - jeżeli je zauważysz, bardzo prosimy o wysłanie zgłoszenia.  
Zgłoś błędne dane produktu