Gogle GIRO BLOK MTB blue hypnotic (Szyba Niebieka Lutrzana VIVID-Carl Zeiss TRAIL + Szyba Przeźroczysta 99% S0)
  POWRÓT
CENY
Cena detaliczna brutto
399,90 PLN /SZT
DOSTĘPNOŚĆ
LOGISTYKA I CECHY
Jednostka podstawowa
SZT
Kod kreskowy
5907558689181
Minimum logistyczne
1 SZT
Symbol
GR-7114183
Marka
GIRO
OPIS
 
BLOK MTB

Gogle te mają cylindryczne soczewki Vivid oraz retro styl. Zapewniają odpowiednią przejrzystość dzięki optyce Zeiss.

CERTYFIKATY:
- Certyfikat dla motocykli terenowych

SZYBA:
- Cylindryczne soczewki VIVID z optyką firmy ZEISS®

CECHY/FUNKCJE:
Gogle rowerowe BLOK dają Ci niezakłócone pole widzenia. Blok MTB wykorzystuje ramę zaprojektowaną wokół naszej technologii Expansion View Technology (EXV), która zapewnia wyjątkowe pole widzenia z wyraźną, ostrą optyką i zrywkami kompatybilnymi z soczewkami poliwęglanowymi. Dopasowanie jest wygodne i stabilne.

TECHNOLOGIE:

- Powłoka przeciwmgielna - każdy soczewka w goglach Giro ma naszą powłokę przeciwmgielną, dla dobrej widoczności i dobrych wrażeń podczas jazdy.

- Expansion view technology - Technologia rozszerzonego widoku - Opracowana i udoskonalona w siedzibie naszego centrum badawczo-rozwojowego w Santa Cruz w Kalifornii, przełomowa technologia Giro (EXV) to nowy projekt ramki, który tworzy niezrównane pole widzenia. Rozpoczęliśmy od zaprojektowania gogli kompatybilnych z kaskiem, a następnie wyeliminowaliśmy i zredukowaliśmy materiał z ramki i zaprojektowaliśmy strefy bezramkowe, aby zoptymalizować masywne soczewki sferyczne i uzyskać maksymalne widzenie peryferyjne w naszych goglach.
Nie gwarantujemy, że przedstawione opisy produktów nie zawierają błędów - jeżeli je zauważysz, bardzo prosimy o wysłanie zgłoszenia.  
Zgłoś błędne dane produktu